DISAIN – BRÄNDING – FOTO – VIDEO

Meist

Loovad lahendused ideest teostuseni!

Pakume kujundusteenuseid, veebilehti, foto- ja videomaterjale ning brändi identiteedi loomist igas suuruses ettevõtetele.

Flip OÜ asutaja ja tegevjuht Sven Liivand on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia, täiendanud end erialaselt Taanis ning läbinud Eestis filmi- ja fotograafiakoolitused. Sveni loominguline karjäär sai hoo sisse juba üle 10 aasta tagasi ning tema CV-sse mahuvad mitmed auhinnatud agentuurid ja reklaamifirmad, nende seas ka Tank Advertising ja ZavodBBDO.

Tänu Sveni kogemustepagasile ning ammendamatule loomelennule saame olla kiireks ja paindlikuks partneriks kõigi disainilahenduste teostamisel, alates lihtsatest flaieritest ja lõpetatades detailirohkete eritellimustega – tehtud tööde galeriist leiad nii kohalike väiketootjate turundusmaterjale kui ka Helsingis püsti pandud Eesti EXPO boksi kujunduse.

Saada päring info@flip.ee ja anname Sinu ideedele kuju!

Kliendid

Kliendid arvavad

Meie koostöö Flipiga on kestnud juba üle viie aasta. Tehtud tööd on olnud alati kvaliteetsed ja teostatud kiiresti, arvestades tellija soove.  Samas meeldib, et Flip suudab ka ise olla väga proaktiivne ning pakkuda välja sobivaid lahendusi.

Inbank